Hakkımızda

Kombi Servisi alanındaki deneyimli kadromuzla, bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli kendini geliştiren, yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak, klima, beyaz eşya ve Klima sektöründe tek adres olmaktır.

Geride bıraktığımız 8 yıl süresince daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmuştur. 2014 yılı içinde çalışmalarını aynı yönde devam ettiren Klima, eğitime ve bilginin en üst seviyede paylaşımına verdiği önem paralelinde, müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin sürekliliğinin sağlanması ve en üst düzeye çıkarılması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

SERVİSİMİZ, her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman ekibimizle, verimli iş planlama yapısıyla, gerçekleştirdiğimiz projelerde sürekli ilerleme sağlamıştır. Oluşturduğu teknik altyapı sayesinde de gelişmeye açık, sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir. Klima markalarını bünyesinde bulundurup, satış ve satış sonrası hizmet sunan, yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip tek adres olma başarısına ulaşmıştır.

Danışma Hattı: 0546 720 03 22