Airfel Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Airfel kombi, 1999’da Sanko Holding şirketleri tarafından ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörüne ilk adımlarını attı. Kurulduğu günden bu yana, yaptığı cesur atılımlar ile sektörün öncü firmalarından birisi oldu. 10 yıldır piyasa hızla yükselen firma 2008’de %12’lik pazar payına ulaşarak istikrarlı büyümesine devam ediyor.

Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.airfel.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Airfel kombi servisi hermetik, yoğuşmalı, bacalı modellerinde her türlü bakım, tamir ve montaj hizmetleri vermektedir. Alanında uzman teknik ekibiyle 7/24 eskisehir geneline, geniş araç filosuyla ulaşmaktadır. Yerinde çözüm üreterek müşteri memnuniyeti servis öncesi ve sonrasında korumaktadır.

Airfel Kombi
Airfel Kombi Bakım ve Montaj

Cihazınızın uzun ömürlü ve arıza yapmadan çalışmasını istiyorsanız her yıl mutlaka temizliğini yaptırın. Airfel Kombi Bakım Servisi Güvencesin de yapılan işlemlerde cihazın verimli çalışması için her türlü teknik inceleme yapılmaktadır.

Tarafımızdan yapılan monte sayesinde cihazınızı sorun yaşamadan kullanın. Cihaz montajı, gaz dağıtım şirketinden onay almak ve güvenliğiniz için çok önemli. Yanlış yapılan işlemler gaz sızıntılarına, gaz zehirlenmelerine ve

patlamalara neden olabilir. Her türlü marka ve model cihaz servisleri için lütfen bizi arayarak teknik ekibimizden destek isteyin.