Alarko Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Alarko cihazlar yüksek verim değerleri ve tasarruflu kullanım değerleriyle fark oluşturmaya devam ediyor. Isıtma ve kullanım suyu devresinde sürekli ve tam alev modülasyonu, motorlu üç yollu vana kullanımı, düşük basınçta çalışabilme özelliği, yüksek kaliteli servis hizmeti ve Türkiye’ye yayılan 400’ü aşkın ağıyla büyümeye devam ediyor.

Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.alarkokombi.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alarko kombi servisi, hermetik, yoğuşmalı, bacalı cihazlarda bakım, tamir ve montaj hizmetleri veriyor. Kış aylarında soğuk sürprizlerle karşılaşmamanız için yılda en az iki defa cihaz temizliği yapmanızı öneren firma, müşterilerine peşin ödemelerde indirim sağlıyor. Ayrıca kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği de sunan teknik merkezimiz Eskişehir’da bütün bölgelere 7/24 kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyor.

Alarko Kombi
Alarko Kombi Bakım ve Montaj

Alarko kombi bakım servisi cihazınızın uzun ömürlü olması ve arıza yapmadan kullanmanız için mutlaka temizliğini yaptırmanızı öneriyor.

Yılda iki kere yapılması gereken bu işlem mutlaka uzmanlarımız tarafından yapılmalıdır. Siz de sorun yaşamadan sıcak bir kış geçirmek istiyorsanız cihaz temizliğinizi hemen yaptırın.

Gaz dağıtım şirketinden onay alınmasının en önemli aşamalarından biri olan cihaz montajı işlemini mutlaka Alarko kombi servislerine yaptırın.

Hatalı işlem yapıldığında gaz sızıntıları, zehirlenme ve patlamalara neden olduğu için uzman teknik elemanlarımızdan mutlaka destek alın.