Arçelik Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Arçelik A.Ş. yaklaşık 19.000 çalışanı ile dayanıklı tüketim malları piyasasının nabzını tutan en önemli markalardan biridir. Sektörde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren firma, Türkiye, Romanya, Rusya ve Çin’de 11 üretim tesisi, dünyanın dört bir yanında ki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır. İklimlendirme pazarına da hakim olan marka çeşitli modelleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kombi modelleri ve kampanyalarına bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.arcelik.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yoğuşmalı, hermetik ve bacalı cihazlar için tamir, bakım, arıza ve montaj hizmetleri veren Arçelik kombi servisi müşterilerinin sorunsuz bir kış geçirmelerini sağlamaktadır. Uzman teknik elemanları ve geniş araç filosuyla Eskişehir’un her yerine kesintisiz hizmet vermektedir. Peşin ödemelerde indirimler ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri vardır. En uygun fiyat ve güler yüzlü hizmet için hemen çağrı merkezlerimi arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Arçelik Kombi
Arçelik Kombi Bakım ve Montaj

Arçelik bakım servisi, kullanıcıların kış aylarında rahat bir ısınma deneyimi yaşamaları için bu işlemin sonbaharda eylül, ekim ayları içinde yaptırması gerektiğini vurguluyor. Cihazın ömrünü uzatan ve sık sık arızalanmasını önleyen temizlik işlemini yaptırın ve sağlıklı ve güvenli bir kış geçirin.

Arçelik kombi servisi montaj işlemlerini güvenlik ve estetik kaygılarını göz önünde bulundurarak yapıyor. Gaz dağıtım şirketinden onay alınması açısından önemli olan bu işlem, uzman elemanlarımız tarafından yapılıyor. Hatalı yapılan işlemler patlama ve gaz sızıntısı gibi olumsuzluklara neden olur. Bu tür olaylarla karşılaşmamak için lütfen teknik servislerden destek isteyin.