Ariston Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Ariston kombi ve servisleri en yüksek performansı en düşük enerji tüketimiyle sağlamak üzere tasarlanmıştır. Firma cihazlarının üretim, pazarlama ve dağıtımında bir dünya lideridir. Markanın misyonu, konut içi konforu sağlamak ve çevreye duyarlı, teknolojik olarak geliştirilmiş ürünler ile yaşam kalitesini arttırmaktadır. Firma dünya çapında güçlü bir pazara sahiptir.

Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.ariston-tr.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir’un her yerinde firmanın ürünlerini tercih eden kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, en üst düzeyde memnuniyetlerini sağlamak amacıyla uzman ekiplerle hizmet veriyoruz. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Ariston kombi servisi, hermetik, yoğuşmalı, bacalı modellerde her türlü bakım, tamir ve montaj hizmetleri veriyor. Uygun ödeme seçenekleri, kredi kartı ile ödeme, peşin ödemelerde indirim ve ekonomik fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Ariston Kombi
Ariston Kombi Bakım ve Montaj

Ariston kombi servisi, bakımı çok önemsiyor ve kullanıcılarına her yıl iki kez bu işlemi yaptırmalarını öneriyor. Cihazın uzun ömürlü ve arıza yapmadan çalışması için gerekli olan işlemi teknik birimimizin uzman elemanlarına yaptırın. Böylelikle cihazınızı emin ellere teslim edin.

Aldığınız cihazı Ariston kombi montaj servisine taktırın, sağlıkla ve güvenle ısının. Gaz dağıtım şirketinden onay almak için önemli bir aşama olan bu işlem, hatalı yapıldığı takdirde verimsizlik, arıza ve patlama gibi sorunlar yaratabilir. Bu sorunları yaşamamak için monte işlemini servis birimimize bırakın. Her türlü hizmet için bizi arayın.