Baxi Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Dört mevsim dostunuz olmaya aday, işte teknoloji budur dedirtecek Baxi kombiler, gelişmiş konfor, modern dizaynları ve farklı ürün çeşitleriyle her bütçeye, her zevke hitap ediyor. İçeride ve dışarıda daha iyi bir dünya için çalışan marka, çevreye duyarlı ürünleriyle piyasadaki yerini alıyor.

Baxi kombi servisi, Eskişehirgenelinde montaj, bakım ve tamir hizmetleri vermektedir. Bacalı, hermetik ve yoğuşmalı cihazlar için kalıcı çözümler üretmektedir. Ekonomik hizmet fiyatlarıyla kullanıcı dostu olan firma kredi kartı ile ödeme kabul ediyor. Ayrıca peşin ödemelere indirim yapıyor. Alanında uzman teknik ekibiyle, geniş araç filosuyla siz değerli müşterilerine ulaşmaktadır. Yerinde çözüm üreterek müşteri memnuniyeti servis öncesi ve sonrasında korumaktadır.

Baxi Kombi
Baxi Kombi Bakım ve Montaj

Baxi kombi bakım servisi, sık aralıklarla arızalarla karşılaşmamak ve patlama, verimsizlik gibi olumsuzlukların önüne geçmek için yılda en az iki kez bu işlemin yapılmasını öneriyor. Cihaz ömrünü uzatan işlemi ekibimizin profesyonel teknik elemanlarına yaptırmak, kullanıcıları hızlı, güler yüzlü ve etkili bir hizmete kavuşturuyor.

Montaj işlemi, cihazın verimi, güvenliği ve gaz şirketinden onay alınması için çok önemli. Bu nedenle cihazınızın montesinden kaynaklanan sorunlarla karşılaşmamak için teknik servislerimizin hizmetlerinden yararlanın.
Böylelikle yanlış işlemlerden kaynaklanan patlama, zehirlenme ve sık arızalardan kurtulun.