Baymak Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Baymak kombi 45 yıllık geçmişi ile batılı firma kültürüne sahip, kurumsallaşmış, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır. Tepeören’ de 60.000 m2 toplam alana sahip iki üretim tesisi, 600’ün üzerinde çalışanı ve Türkiye genelinde 1200’ü münhasır bayii, 2100’ü aşkın satış noktası ve 250 nin üzerinde yetkili servis ile Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olmayı sürdürüyor.

Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.baymak.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin sektöründe en iyi kuruluşlarından biri olan Baymak kombi servisi, her modelde cihaz için sağlıklı hizmet çözümleri üretiyor. Hermetik, yoğuşmalı, bacalı cihazlarda bakım, tamir ve montaj hizmetleri veren firma, uygun ödeme seçenekleri, kredi kartı ile ödeme, peşin ödemelerde indirim ve ekonomik fiyatlarla size en iyi hizmetini veriyor. Sizde bu kaliteli ve güler yüzlü hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Baymak Kombi
Baymak Kombi Bakım ve Montaj

Firma, kullanıcılarına her yıl iki kez bakım yaptırmalarını öneriyor. Cihazın uzun ömürlü ve arıza yapmadan çalışması için gerekli olan cihaz temizliğini Baymak kombi servisinin uzman teknik elemanlarına yaptırın. Böylelikle cihazınızı emin ellere teslim edin.

Baymak kombi montaj servisleriile aldığınız cihazı kurallara uygun bir şekilde evinize monte edin. Gaz dağıtım şirketi İGDAŞ’tan onay almak için çok önemli bir kriter olan bu işlem, yanlış yapıldığında cihazda verimsizlik, arıza ve patlama gibi sorunlar yaratabilir. Bu sorunları yaşamamak için monte işlemini teknik elemanlarımıza bırakın.