Beretta Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Sektörün önde gelen markalarından Beretta kombi sizlere değişik ürün yelpazesi ile her cebe ve her isteğe uygun seçenekleri ile kapılarını açmaktadır. İklimsa güvencesiyle sektöre giren marka, kaliteli cihazlarıyla gün geçtikçe giderek büyümektedir.

Hermetik, yoğuşmalı, bacalı modellerde her türlü bakım, tamir ve montaj hizmetini veren Beretta kombi servisleri sorunlarınıza yerinde kalıcı çözümler üretiyor. Profesyonel ve güler yüzlü teknik ekibi, geniş araç filosuyla eskisehir geneline 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti servis öncesi ve sonrasında devamlı korumaktadır.

Beretta Kombi
Beretta Kombi Bakım ve Montaj

Cihazın verimli çalışması için her türlü teknik incelemeyi yapan Beratta bakım servisi, uzman kadrosunun tecrübesi ile sorun yaşamadan bir kış mevsimi geçirmenizi garanti altına alıyor. Cihazınızın uzun ömürlü olmasını ve arıza yapmamasını arzulayan teknik ekibimiz her yıl en az iki kere işlem yaptırmanızı öneriyor.

Beretta kombi montajı hizmetinden yararlanarak yeni aldığınızı cihazı sorun yaşamadan kullanın. Gaz dağıtım şirketinden onay almak ve güvenliğiniz için büyük önem arzeden işlem yanlış yapıldığı takdirde gaz sızıntılarına, zehirlenmelere ve patlamalara neden olabilir.