Bosch Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Dünyanın önde gelen teknoloji ve servis sağlayıcısı olan Bosch Grubu, Türkiye’de 1910 yılında verdiği bir temsilcilikle faaliyetlerine başlamıştır. Markanın kombileri verimliliğini kanıtlamış, konforlu ve çevreye duyarlıdır. Hem müstakil evler hem de apartman daireleri için uygun olup, mevcut kurulu sistemlerin yerine de geçirilebilir. Cihazlarımız % 94’e varan verimlilik oranına sahip olmakla kalmayıp, fısıltı sessizliğinde çalışarak size konforlu bir yaşam sunar.

Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.bosch.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcıların en güvendiği markalardan biri olan Bosch kombi servisleri, hermetik, yoğuşmalı ve bacalı cihazlarda bakım, tamir ve montaj hizmetleri veriyor. Alanında uzman teknik ekibiyle 7/24 eskisehir geneline, geniş araç filosuyla ulaşmaktadır. Yerinde çözüm üreterek müşteri memnuniyeti servis öncesi ve sonrasında korumaktadır.

Bosch Kombi
Bosch Kombi Bakım ve Montaj

Bosch kombi servisi, bakım konusunda kullanıcıların çok hassas davranmalarını tavsiye ediyor. Cihazlarına her yıl düzenli olarak işlem yaptırmalarını öneriyor ve kış mevsimine girmeden yaptırılması gerektiğinin altını çiziyor. Uzun ömürlü ve arıza yapmayan cihazlar için temizliğinizi uzman teknik elemanlarınıza yaptırın, kışın soğuk sürprizlerle karşılaşmayın.

Bosch kombi montaj servisi ile en iyi monte hizmetini elde edin. Hatalı işlem sonrasında cihazda verimsizlik arıza ve patlama gibi problemler çıkmaktadır. Ayrıca gaz dağıtım şirketinden onay almak için de doğru monte yapılmalıdır. Bu olumsuzlukların önüne geçmek için profesyonel kadromuzun tecrübelerinden yararlanın ve bizi arayarak teknik destek alın.