Demirdöküm Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Modern tasarımı ve yüksek performansı ile kombi pazarında fark yaratan demirdöküm koç grubu bünyesine ait bir markadır. Farklı ürün çeşitleri ile her zevke ve her bütçeye hitap ederek, piyasadaki yerini sağlamlaştırmaktadır.
Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.demirdokum.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Demirdöküm kombi servisi, hermetik, yoğuşmalı, bacalı cihazlarda bakım, tamir ve montaj hizmetleri veriyor. Uzman teknik elemanları ve geniş araç filosuyla Eskişehir’un her yerine kesintisiz hizmet vermektedir. Peşin ödemelerde indirimler ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri vardır. En uygun fiyat ve güler yüzlü hizmet için hemen çağrı merkezlerimi arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Demirdöküm Kombi
Demirdöküm Kombi Bakım ve Montaj

Cihazınızın arıza yapmadan uzun ömürlü olması için mutlaka bakım yaptırılmasını öneren Demirdöküm kombi , bu işlemin
yılda iki kez sonbahar ve ilkbaharda yapılması gerektiğini vurguluyor. Cihazının temizliğini mutlaka servis uzmanları tarafından yapılmalıdır. Siz de sıcak bir kış yaşamak istiyorsanız hemen çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunun.

Demirdöküm kombi montaj servisleri tarafından yapılan monte işlemi sayesinde, güvenle ve problem yaşamadan cihazınızı kullanın.
Hatalı yapılan işlemlerin sonucu kullanıcıların karşılaştığı arıza, gaz sızıntısı, zehirlenme ve patlama gibi olumsuz sonuçlardan uzak kalmanız için kaliteli servis tercih edin. Kaliteli teknik destek için hemen bizi arayın.