Eca Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

50 yılı aşkın süredir Türkiye yapı ve ısı sektöründe önemli bir yere sahip olan ECA.; tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan ürünleriyle sektörün lider markalarındandır. Dünyadaki değerli kaynakların gereksiz tüketimini önlemek ve bu yolla enerji tasarrufu sağlamak ve sağlığa zarar vermeyen insan ve çevre dostu ürünler yaratmak için çalışmaktadır. Çevre ve insana karşı saygılı olan firma ürünlerinde ön plana çıkan bir diğer özellik ise, tasarım ve fonksiyonelliğin bir arada sunulması. Sade tasarım anlayışı ve ergonomik yapısıyla ürünler yaşam alanlarını keyfe dönüştürüyor. Türkiye’nin en iyi firmalarından biri olan ECA kombi servisi, Eskişehirçapında müşterilerine en iyi bakım, tamir, montaj hizmetini vermeye devam ediyor. Her türlü arıza ve hizmet için bizi arayın, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturalım. Uygun ödeme seçenekleri, peşin ödemelerde indirim, kredi kartı ile ödeme ve ekonomik fiyatlarla size en iyi servis hizmetini sunalım.

Eca Kombi
Eca Kombi Bakım ve Montaj

Bakım konusunda kullanıcıların özenli olması gerektiğini vurgulayan ECA kombi servisi, cihazların yılda en az iki kez bu hizmetin alınmasının zorunlu olduğunu belirtiyor. Kış mevsiminde girmeden cihaza temizlik yaptırılmasının çok önemli olduğunu vurgulayan firma uzun ömürlü ve arıza yapmayan cihazlar için bu işlemin şart olduğunu altını çiziyor.

ECA kombi montaj servisleri ile cihazınızı sorun yaşamadan kullanın. Yanlış yapılan işlemler sonrasında kullanıcılar gaz sızıntısı, zehirlenme ve patlama gibi sorunlarla karşı karşıya kalıyor.
Bu olumsuzlukları yaşamamak için ekibimizin uzman teknik elemanları tarafından yapılan monte işlemini tercih edin. Ayrıca gaz dağıtım şirketinden kolayca onay alın. Bu imkanlar dan yararlanmak için hemen bizi arayın.