Ferroli Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

1955 yılında Mr. Dante Ferroli tarafından İtalya’nın Verona şehrinde kurulan marka, bugün 55 yılı aşkın tecrübesi ile Avrupa’da ısıtma ve iklimlendirme sektörünün liderlerinden biri konumuna gelmiştir. Yaratıcılık, kalite ve rekabet kabiliyeti firmanın dünya pazarında yönlendirici bir güç olarak kalmasını sağlamaktadır. Aktif olduğu pazarların sürekli ve dikkatli takibinin yanı sıra ürün ve sistemlerin sürekli geliştirilmesi markanın artan başarısını garantilemektedir. Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.ferroli.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ferroli kombi servisi, tamir, montaj ve bakım işlerini uzman kadrosuyla kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Konusunda uzman teknik servis elemanları ile hermetik, yoğuşmalı ve bacalı cihazların hizmetlerini yerine getiren teknik birimimiz peşin ödemelerde indirim, uygun ödeme seçenekleri, kredi kartı ile ödeme ve ekonomik fiyatlarla size en iyi, en güler yüzlü hizmeti sunuyor.

Ferroli Kombi
Ferroli Kombi Bakım ve Montaj

Bakım işlemi cihazın ömrü ve arıza sıklığı ile ilgili olduğundan Ferroli kombi servisi ilki kış mevsimine girmeden yılda en az iki kere yapılmasını tavsiye ediyor. Profesyonel teknik elemanları ile cihaz işlemlerini yapan birimimiz, kullanıcılarına hızlı ve etkili bir hizmet sunuyor.

En iyi hizmeti almak için Ferroli kombi montaj servislerinden yararlanın. İGDAŞ tarafından hazırlanan yönetmelik şartlarına uygun olarak yapılan monte, uzman teknik ekibimiz görevlileri tarafından

yapılmaktadır. Bizi tercih edin, hatalı yapılan işlemlerden kaynaklanan patlama, zehirlenme ve gaz sızıntısı gibi olumsuzluklardan etkilenmeyin.