Protherm Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Hesaplı, estetik ve yüksek verimli Protherm kombiler yaşam alanlarınızı sıcak bir yuvaya dönüştürüyor. Küçük boyutlar, kullanım suyunda özel konfor modu, modern teknoloji ve dokunmatik tuşlarla kolay kullanım sağlayan cihazlarıyla piyasadaki yerini koruyor. Arıza teşhis sistemi, yüksek verim ve Özel türbin sistemi ile geniş ürün yelpazesini siz değerli müşterilerine sunuyor. Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.prothermkombi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Eskişehir’da arıza, bakım ve montaj hizmetlerinde etkin çözümler üreten Protherm kombi servisi, hermetik, bacalı ve yoğuşmalı cihazlar için teknik hizmetini müşterileri ile buluşturuyor. Tecrübeli ekip kadrosuyla cihaz ile ilgili her türlü servis sorununuza çözüm bulan firma, peşin fiyatına yapılan ödemelerde indirim uyguluyor. Ayrıca müşterilerine kredi kartı ile ödeme de yapma seçeneği sunuyor. .

Protherm Kombi
Protherm Kombi Bakım ve Montaj

Cihazın verimli çalışması ve uzun ömürlü olması için önemli bir işlem olan bakım, teknik servislerimizin uzman ve tecrübeli ekibi tarafından profesyonelce yapılmakta. Kış temizliğinin kullanıcılar için çok önemli olduğunun bilincinde olan ekibimiz, kullanıcılarını bilgilendirmeyi de ihmal etmiyor. Hemen bizi arayın uygun fiyatı hizmetlerden yararlanın.

Protherm kombi montaj servisi, gaz dağıtım şirketinden onay almak, sık aralıklı arızalarla karşılaşmamak için kullanıcılarına en iyi hizmeti sunuyor.
Hatalı işlemlerden kaynaklanan patlama, gaz sızıntısı gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için profesyonel teknik ekibimizden destek isteyin.