Vaillant Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Firma 1874 yılında şofbenin mucidi olarak bilinen Johann Vaillant tarafından Remscheid’da kurulmuştur. Sadece Almanya’daki 5 fabrikasında üretim yapan markanın ana üretim kalemleri ; LPG ve doğalgazlı Klima cihazları, duvar tipi ve yer tipi kat kaloriferlerdir. Kısacası firma; doğalgazlı, LPG’li, fuel-oil’li ve elektrikli sıcak su ve ısıtma sistemlerinde komple bir program sunan kaliteli bir markadır. Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.vaillant.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sektörünün lider kuruluşu Vaillant kombi servis, tamir, onarım, bakım ve montaj hizmetlerinde müşterilerini kalıcı çözümlerle buluşturuyor. Eskişehirgenelinde çalışmalar yapan firma, kredi kartı ödeme, 12 taksit ve peşin ödemelerde yapılan indirimlerle müşterilerine ekonomik hizmet çözümleri ve güler yüzlü hizmet üretiyor.

Vaillant Kombi
Vaillant Kombi Bakım ve Montaj

Vaillant kombi bakım servisi ile cihazınızın temizliğini kış gelmeden yaptırın. Böylelikle cihazınızın kullanım ömrünü uzatın ve kış ortasında arıza derdi ile uğraşmayın. Bu işlem için alanında profesyonel teknik ekibimizi tercih edin, uzman teknik birimimizin tecrübelerinden yararlanın. Her yıl cihazınıza en az iki kere bu işlemi yaptırmayı unutmayın.
Vaillant kombi montaj servisleri hatalı yapılan işlemler nedeniyle kullanıcıların karşılaştığı patlama, zehirlenme ve arıza problemleri için öncede uyarıyor. Kullanım esnasında olumsuzluklarla karşılaşmamak uzman ekibimizden yararlanın ve siz de sıcak bir kış mevsimi yaşayın.