Vestel Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

1984 yılında kurulan ve 1994 yılında Zorlu Holding bünyesine katılan Vestel, bugün Holding’in amiral gemisi olarak tüketicilere değişik ürün kategorileri ile hizmet sunuyor.12’si yurt dışında toplam 24 şirketin oluşturduğu Grup, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğiyle dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alıyor. 15 bin çalışanı, 1.050 satış noktası, 350 satış sonrası merkezi ve binlerce yan sanayi çalışanıyla 60 bin kişilik bir ekip olan marka, bugün Türkiye’nin en bilinen ve prestijli 10 markası arasında yer alan marka, tüketici beklentilerine yönelik ürünleri ve hizmet kalitesi ile sektöre yön veriyor. Kış aylarında soğuk sürprizlerle karşılaşmamanız için yılda en az iki defa cihaz bakımı yapmanızı öneren Vestel kombi servisi, müşterilerine peşin ödemelerde indirim sağlıyor. Ayrıca kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği de sunan teknik merkez Eskişehir’da bütün bölgelere 7/24 kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyor. .

Vestel Kombi
Vestel Kombi Bakım ve Montaj

Vestel bakım servisi, cihazlarınıza sonbahar ve ilkbaharda olmak üzere yılda iki kez bu işlemin yapılmasını tavsiye ediyor. Kullanım ömrünün uzaması, arızları önceden önlemesi ve cihaz veriminin artması nedeniyle önemli bir işlem olan kombi temizliği, uzman kadromuz sayesinde hem ucuz hem de kaliteli. Siz de sorun yaşamadan bir kış geçirmek istiyorsanız bakımlarınızı mutlaka teknik ekibimize yaptırın.

Gaz dağıtım şirketinin kurallarına göre yapılan cihaz montesi hatalı yapıldığında patlama ve zehirlenme gibi olumsuz sonuçlara neden olabiliyor. Vestel kombi montaj servislerinin uzman teknik elemanları tarafından yapılan hizmetin seçin, cihazınızı güvenle kullanın. En ucuz ve kaliteli hizmet garantisi için hemen bize ulaşın.