Viessmann Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Geleceğe yönelik bir ısıtma sistemi için daha fazla düşünmeyin, şimdiden markanızı seçin. Viessmann, yenilenebilir enerji sistemleri ve yoğuşma teknolojisindeki tecrübe ve altyapısıyla müşterilerine çeşitli kombi alternatifleri sunmaktadır. Firma gelişmiş teknoloji, yüksek konfor ve çevreye duyarlı ürünleriyle sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Modellere ve kampanyalara bakmak, firma ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.viessmann.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Viessmann kombi servisi, EskişehirAnadolu ve Avrupa yakasında arıza, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Hermetik, yoğuşmalı ve bacalı cihazlara hizmet veren firma, profesyonel teknik servis elemanları ile problemleri çözüme kavuşturuyor. Bizi tercih ettiğinizde ödemeyi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca peşin ödemelerdeki indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Hemen çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Viessmann Kombi
Viessmann Kombi Bakım ve Montaj

Cihaz bakımının yılda iki kez yapılması zorunludur. Viessmann kombi servisi, cihazınızdan daha yüksek verim elde etmeniz ve patlama, sık tekrar eden arızalar gibi sorunlarla karşılaşmamanız için bu işlemi ihmal etmemenizi öneriyor. Siz de rahat bir kış ve uzun ömürlü cihazlar için teknik ekimizi tercih edin.

Cihazdan alınan verim, gaz dağıtım şirketinden alınan onay için önem teşkil eden montaj profesyonel ekibimiz sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Hatalı işlemlerden kaynaklanan patlama, gaz sızıntısı ve düşük verim gibi olumsuzluklarla karşılaşmak istemiyorsanız, montenizi Viessmann kombi servislerimize yaptırın.