Wolf Klima Servisi

Danışma Hattı: 0546 720 03 22

Modern üretim ve yüksek teknoloji ile piyasada fark yaratan wolf kombiler, farklı ürün çeşitleri ile her zevke ve her bütçeye hitap ederek, piyasadaki yerini sağlamlaştırmaktadır. Yuvanızın kalbi olmaya aday çevre dostu ve dört mevsim yanınızda olan marka, gelişmiş cihazlarıyla piyasada yerini sağlamlaştırmaya ve yükselmeye devam ediyor. Eskişehir’da kullanıcılara hizmet veren Wolf kombi servisi, bakım, tamir ve montaj hizmetleri veriyor. Yoğuşmalı, bacalı ve hermetik cihazlar için hizmet veren firma, kalıcı çözümlerle müşterilerine en iyi hizmetini ulaştırıyor. Servis ücretleri peşin ödemelerde indirimler uygulamakta ve kredi kartı ile de ödeme almaktadır. Ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet için biz ekip olarak sizleri bekliyor.
Wolf Kombi Bakım ve Montaj

Wolf Kombi

Uzun dönemli kullanımlar için cihaz bakımının çok önemli bir aşama olduğunun bilincinde olan firma, sık arızaların yaşanmaması için yılda iki kez yaptırılmasını tavsiye ediyor. Cihazın yoğun kullanıldığı dönemlerin başlangıcı olan sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde bu işlemin yapılması gereklidir. Sorun yaşamadan sıcak bir kış yaşamak istiyorsanız Wolf kombi servislerinden destek isteyin.

Montaj, cihazın gaz dağıtım şirketinden onay alınması ve verimli kullanım için önemli bir işlemdir. Patlama, gazı sızıntısı, zehirlenme ve sık arızalarla karşılaşmamak için cihaz işleminizi mutlaka Wolf kombi servisine yaptırın. Güvenle cihazınızı kullanmak için ve kaliteli cihaz monte hizmeti için teknik ekibimizi tercih edin.